Free shipping on orders $40+

Collection: SuperBites 2.4 oz

Scored into 5 bite-size pieces | For perfectly portioned snacking

Around 150 calories per serving | 12-14g plant protein per bar from nuts & seeds

  • 2.4oz / 12-Pack
    SuperBites Almond 2.4oz sleeve variant1 first
    SuperBites Almond 2.4oz bar variant1 hover
    Regular price
    12-Pack $39.50
    Sale price
    12-Pack $39.50
    Unit price
    per 
    Regular price
    $0.00
    Sold out
  • 2.4oz / 12-Pack
    variant1 first
    variant1 hover
    Regular price
    12-Pack $39.50
    Sale price
    12-Pack $39.50
    Unit price
    per 
    Regular price
    $0.00
    Sold out
  • 2.4oz / 12-Pack
    variant1 first
    variant1 hover
    Regular price
    12-Pack $39.50
    Sale price
    12-Pack $39.50
    Unit price
    per 
    Regular price
    Sold out
  • 2.4oz / 12-Pack
    variant1 first
    variant1 hover
    Regular price
    12-Pack $39.50
    Sale price
    12-Pack $39.50
    Unit price
    per 
    Regular price
    $0.00
    Sold out
  • 2.4oz / 12-Pack
    variant1 first
    variant1 hover
    Regular price
    12-Pack $39.50
    Sale price
    12-Pack $39.50
    Unit price
    per 
    Regular price
    Sold out
  • 2.4oz / 12-Pack
    variant1 first
    variant1 hover
    Regular price
    12-Pack $39.50
    Sale price
    12-Pack $39.50
    Unit price
    per 
    Regular price
    Sold out
  • 2.4oz / 12-Pack
    variant1 first
    variant1 hover
    Regular price
    12-Pack $39.50
    Sale price
    12-Pack $39.50
    Unit price
    per 
    Regular price
    Sold out
  • 2.4oz / 12-Pack
    variant1 first
    variant1 hover
    Regular price
    12-Pack $39.50
    Sale price
    12-Pack $39.50
    Unit price
    per 
    Regular price
    $0.00
    Sold out

Collection: SuperBites 1.0 oz

Easy to enjoy on-the-go and perfect to stash in a work, gym or lunch bag!

Around 120 calories | 6-8g plant protein from nuts & seeds

  • 1.0oz / 12-Pack
    SuperBites Almond 1.0oz sleeve variant2 first
    variant2 hover
    Regular price
    12-Pack $21.00
    Sale price
    12-Pack $21.00
    Unit price
    per 
    Regular price
    Sold out
  • 1.0oz / 12-Pack
    variant2 first
    variant2 hover
    Regular price
    12-Pack $21.00
    Sale price
    12-Pack $21.00
    Unit price
    per 
    Regular price
    $0.00
    Sold out
  • 1.0oz / 12-Pack
    variant2 first
    variant2 hover
    Regular price
    12-Pack $21.00
    Sale price
    12-Pack $21.00
    Unit price
    per 
    Regular price
    Sold out
  • 1.0oz / 12-Pack
    variant2 first
    variant2 hover
    Regular price
    12-Pack $21.00
    Sale price
    12-Pack $21.00
    Unit price
    per 
    Regular price
    $0.00
    Sold out
  • 1.0oz / 12-Pack
    variant2 first
    variant2 hover
    Regular price
    12-Pack $21.00
    Sale price
    12-Pack $21.00
    Unit price
    per 
    Regular price
    Sold out
  • 1.0oz / 12-Pack
    variant2 first
    variant2 hover
    Regular price
    12-Pack $21.00
    Sale price
    12-Pack $21.00
    Unit price
    per 
    Regular price
    Sold out
  • 1.0oz / 12-Pack
    variant2 first
    variant2 hover
    Regular price
    12-Pack $21.00
    Sale price
    12-Pack $21.00
    Unit price
    per 
    Regular price
    Sold out
  • 1.0oz / 12-Pack
    variant2 first
    variant2 hover
    Regular price
    12-Pack $21.00
    Sale price
    12-Pack $21.00
    Unit price
    per 
    Regular price
    $0.00
    Sold out

Collection: Variety Packs & Bundles

  • 2.4oz / 12-Pack
    variant1
    Regular price
    12-Pack $39.50
    Sale price
    12-Pack $39.50
    Unit price
    per 
    Regular price
    Sold out
  • 1.0oz / 12-Pack
    variant2
    Regular price
    12-Pack $21.00
    Sale price
    12-Pack $21.00
    Unit price
    per 
    Regular price
    Sold out
  • 2.4oz / 12-Pack
    variant1
    Regular price
    12-Pack $39.50
    Sale price
    12-Pack $39.50
    Unit price
    per 
    Regular price
    Sold out
  • 1.0oz / 12-Pack
    variant2
    Regular price
    12-Pack $21.00
    Sale price
    12-Pack $21.00
    Unit price
    per 
    Regular price
    Sold out
  • 8-Pack
    8-Flavor Sampler
    Regular price
    8-Pack $20.00
    Sale price
    8-Pack $20.00
    Unit price
    per 
    Regular price
    Sold out
  • 2.4oz / 12-Pack
    variant1 first
    Regular price
    12-Pack $39.50
    Sale price
    12-Pack $39.50
    Unit price
    per 
    Regular price
    Sold out
  • 1.0oz / 12-Pack
    variant2 first
    Regular price
    12-Pack $21.00
    Sale price
    12-Pack $21.00
    Unit price
    per 
    Regular price
    Sold out
  • 2.4oz / 12-Pack
    Happy Snacking Combo
    Regular price
    12-Pack $39.50
    Sale price
    12-Pack $39.50
    Unit price
    per 
    Regular price
    Sold out