
SuperBites - Almond
Enjoy our #1 Best-Seller!
High Protein | Low Sugar
12-Pack
$21.00 $15.75 (25% OFF with code: NATIONSBEST25)

SuperBites - Cashew
Only 110 calories per bar
High Protein | Low Sugar
12-Pack
$21.00 $15.75 (25% OFF with code: NATIONSBEST25)

8 Flavor Discovery Pack
Try all 8 flavors
And find your favorite!
8-Pack
$20.00 $15 (25% OFF with code: NATIONSBEST25)
Collection: SuperBites 2.4 oz
Scored into 5 bite-size pieces | For perfectly portioned snacking
Around 150 calories per serving | 12-14g plant protein per bar from nuts & seeds
-
2.4oz / 12-Pack
- Regular price
- 12-Pack $39.50
- Sale price
- 12-Pack $39.50
- Unit price
- per
- Regular price
-
$0.00
-
2.4oz / 12-Pack
- Regular price
- 12-Pack $39.50
- Sale price
- 12-Pack $39.50
- Unit price
- per
- Regular price
-
$0.00
-
2.4oz / 12-Pack
- Regular price
- 12-Pack $39.50
- Sale price
- 12-Pack $39.50
- Unit price
- per
- Regular price
-
-
2.4oz / 12-Pack
- Regular price
- 12-Pack $39.50
- Sale price
- 12-Pack $39.50
- Unit price
- per
- Regular price
-
$0.00
-
2.4oz / 12-Pack
- Regular price
- 12-Pack $39.50
- Sale price
- 12-Pack $39.50
- Unit price
- per
- Regular price
-
$39.50
-
2.4oz / 12-Pack
- Regular price
- 12-Pack $39.50
- Sale price
- 12-Pack $39.50
- Unit price
- per
- Regular price
-
Collection: SuperBites 1.0 oz
Easy to enjoy on-the-go and perfect to stash in a work, gym or lunch bag!
Around 120 calories | 6-8g plant protein from nuts & seeds
-
1.0oz / 12-Pack
- Regular price
- 12-Pack $21.00
- Sale price
- 12-Pack $21.00
- Unit price
- per
- Regular price
-
-
1.0oz / 12-Pack
- Regular price
- 12-Pack $21.00
- Sale price
- 12-Pack $21.00
- Unit price
- per
- Regular price
-
$0.00
-
1.0oz / 12-Pack
- Regular price
- 12-Pack $21.00
- Sale price
- 12-Pack $21.00
- Unit price
- per
- Regular price
-
-
1.0oz / 12-Pack
- Regular price
- 12-Pack $21.00
- Sale price
- 12-Pack $21.00
- Unit price
- per
- Regular price
-
$0.00
-
1.0oz / 12-Pack
- Regular price
- 12-Pack $21.00
- Sale price
- 12-Pack $21.00
- Unit price
- per
- Regular price
-
$21.00
-
1.0oz / 12-Pack
- Regular price
- 12-Pack $21.00
- Sale price
- 12-Pack $21.00
- Unit price
- per
- Regular price
-
-
1.0oz / 12-Pack
- Regular price
- 12-Pack $21.00
- Sale price
- 12-Pack $21.00
- Unit price
- per
- Regular price
-
-
1.0oz / 12-Pack
- Regular price
- 12-Pack $21.00
- Sale price
- 12-Pack $21.00
- Unit price
- per
- Regular price
-